"Wielkie dzięki za wielkie serce" - sezon 2017/2018 uroczyście zakończony

zdjecia

Wolontariusze Fundacji Medhouse: uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Wodzisławiu Śl. oraz słuchaczki Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, z rąk prezes fundacji Aleksandry Oślizło odebrali pamiątkowe dyplomy oraz upominki, które były wyrazem wdzięczności za ich zaangażowanie, wytrwałość i bezinteresowną chęć dzielenia się z drugim człowiekiem tym co najcenniejsze - czasem. Wspólnie z fundatorem Dariuszem Graczykiem spotkali się przy kawie i pysznym ciachu by podsumować dotychczasowe działania i porozmawiać o ich rozszerzeniu w przyszłym sezonie. Był również czas na pogawędkę o świadectwach szkolnych i planach wakacyjnych.

Raz jeszcze z całego serca dziękujemy wszystkim wolontariuszom i osobom angażującym się w pracę na rzecz Fundacji Medhouse.

Kolejny wpis